Про нас

  • Home
  • /
  • Про нас

НАШ ПІДХІД

У 2000 році ми створили Декарт Студіо, щоб об’єднати спеціалістів, які готові розвиватися у всіх напрямках і працювати з об’ємно-просторовою архітектурою в авангарді галузі.

Об’ємно-просторова архітектура залучає соціологію, психологію і глибоке розуміння того, як люди взаємодіють з об’єктами і простором.

Наші проекти – це завжди більше, ніж плоскі креслення. Вони відображають процеси та ідеї свого часу, амбіції приватних та цілі державних замовників. Ми беремо на себе відповідальність за думки та почуття людей і історію, яку розкажуть об’єкти через десятиліття.

У нас все вийшло. Нам довіряють складні та цікаві об’єкти в Україні, Румунії, Греції та США. У нашому портфоліо готелі, ресторани, аеропорт, медичні заклади, житлові комплекси, парки, рекреаційні простори, сотні приватних об’єктів.

Декарт Студіо вміє слухати та чути замовників із будь-яких галузей і втілювати ідеї будь-якої складності у проекти світового рівня.

КОМАНДА

Декарт Студіо – це команда однодумців. Найкращі у галузі архітектори, інженери, конструктори, дизайнери і візуалізатори невпинно вдосконалюють свої навички, щоб наші проекти перевершували очікування замовників.

НАГОРОДИ

Декарт Студіо бере участь у міжнародних виставках, конференціях і конкурсах та отримує високу оцінку в Україні та світі. Ми пишаємося тим, що створюємо архітектуру, яка не має кордонів.