16
Січ

Хакатон “Набережна: перезавантаження” відбудеться в Одесі

Якщо набережна – це візитівка приморського міста, то як виглядає Одеса для жителей та гостей? Дивлячись на МАФи, нескінченні ряди шезлонгів та брудні вбиральні, ми не можемо уявити Одесу такою, якою вона має стати. Не “місто-курорт”, не додаток до пляжу, а сучасний культурний і діловий центр, до якого у будь-який сезон мріють потрапити туристи. Ми прагнемо збудувати місто, в якому хочеться жити.

Саме тому Dekart Studio об’єднала зусилля із найпрогресивнішою школою дизайну Projector та проводить хакатон “Набережна: перезавантаження”. Протягом двох днів команди архитекторів, маркетологів, менеджерів та екологів створюватимуть набережну своєї мрії. Для цього ми розробили інженерно-технічне рішення, яке учасники хакатону наповнюватимуть змістом: потрібно продумати зони активностей та відпочинку, доступне середовище зі зручними доріжками та паркінгами, усю необхідну інфраструктуру та, звичайно, можливості для розвитку бізнесу.

Команди учасників підготують архітектурну концепцію та ескізи, брендинг та маркетингову стратегію, бізнес-план та стратегію озеленення. Хакатон відбудеться за інформаційної підтримки Департаменту маркетингу та міжнародної співпраці ОМР, а також за менторської підтримки найкращих міських експертів з архітектури, інженерії та дизайну.

Щоб взяти участь у хакатоні, треба заповнити анкету, отримати підтвердження реєстрації та оплатити commitment fee у розмірі 300 гривень.