Консалтинг

  • Home
  • /
  • Консалтинг

ТЕХНІЧНИЙ НАГЛЯД

Декарт Студіо надає послуги технічного нагляду для об’єктів, які були спроектовані третьою стороною. Наші архітектори уважно стежать за виконанням будівельних норм та якістю виконання робіт. У процесі будівництва ми своєчасно вносимо необхідні корективи у проектну документацию і пропонуємо замовнику зміни, які допоможуть оптимізувати витрати на будівництво та покращити якість і функціональність об’єкта.

КОНСТРУКТИВНІ РІШЕННЯ

Зміна конструкції об’єкта може відбуватися на етапі проектування або будівництва. Таке втручання в проект потребує високого професіоналізму, великого досвіду та величезної точності. Компетенція співробітників Декарт Студіо дозволяє оперативно знаходити конструктивні помилки і вносити необхідні корективи у процес будівництва так, щоб мінімізувати ризики і оптимізувати комерційну ефективність проекта.

ІНЖЕНЕРНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

Швидкість розвитку технологій часто перевищує швидкість будівництва, тому коригування інженерних систем – поширена практика у будівництві об’єктів. Спеціалісти Декарт Студіо можуть допомогти перепроектувати інженерні системи, враховуючи новинки ринку, зміну призначення об’єкта або нові фінансові задачі так, щоб зберегти функціональну ефективність об’єкта.

АУДИТ ГОТОВИХ ПРОЕКТІВ

Проекти, виконання яких було відкладено або затяглося, потребують перегляду з урахуванням змін у задачах та технологіях. Проекти, в яких виникли складності на етапі будівництва або узгодження, потребують точних та оперативних корективів. Спеціалісти Декарт Студіо допомагають виявляти проблеми та пропонують ефективні рішення на будь-яких етапах проектування та будівництва.

ДОСЛІДЖЕННЯ ТА АНАЛІТИКА

Спеціалісти Декарт Студіо проводять маркетингові дослідження і готують експертні висновки про стан ринку, щоб допомогти замовнику прийняти рішення про купівлю ділянки, вибір типу об’єкта для будівництва, цільової аудиторії. Ми знаємо що будувати, де будувати, як будувати і кому продавати, щоб проект був комерційно успішним.