Об’єкти

 • Home
 • /
 • Об’єкти

АНАЛІЗ ТЕРИТОРІЇ

У будь-якої земельної ділянки є обмеження, які ми уважно вивчаємо перед початком проектування. Спочатку працюємо з документами, потім виїжджаємо на об’єкт і вивчаємо об’єктивну ситуацію. Результатом такої роботи є усний або письмовий висновок щодо можливостей ділянки і майбутньої будівлі, а також рекомендації щодо того, як отримати максимум від проекту.

КОНЦЕПЦІЯ ПРОЕКТУ

Це найбільш творчий етап проектування, на якому ми спільно з замовником створюємо перший портрет майбутнього проекту – візуальне відображення його ідеї.

У результаті клієнт отримує форескіз: попередню схему у 3D, яка відображає стилістику проекту, його візуальний архітектурний образ, місце у міському середовищі та взаємодію з ним.

ДОКУМЕНТАЦІЯ

Інженерно-технічна документація доводить життєздатність проекту і дозволяє пройти експертизу систем опалення, водопостачання, каналізації, електричних і слабкострумових мереж. У нас працює команда досвідчених конструкторів і інженерів вузької спеціалізації, які готують первинні розрахункові документи в повній відповідності з вимогами будівельних норм і правил, щоб клієнт отримав всі необхідні дозволи максимально швидко.

ІНЖЕНЕРНІ РІШЕННЯ

Наші спеціалісти використовують збалансовану комбінацію практичних знань, різнобічного досвіду та інноваційних рішень. Ми проектуємо системи водопостачання і каналізації, опалення, вентиляції і кондиціонування, електротехнічні рішення і освітлення, системи управління і диспетчеризації, слабкострумові мережі, системи протипожежної безпеки будь-якої складності.

АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД

У процесі будівництва головний інженер, головний архітектор і інженери вузької спеціалізації працюють на об’єкті спільно з будівельниками, щоб усі архітектурні та інженерні рішення були втілені з максимальною точністю і технічними подробицями, що дозволяють експлуатувати будівлю. Задача цього етапу – збалансувати зменшення витрат на проект з безпекою, інтересами клієнта і здоровим глуздом.

 • 01
  Лип

  Розумний будинок, розумний господар (частина 1)

  Одного разу я згадав у розмові, що розумний будинок – це понти для голлівудських фільмів. За слова треба відповідати, так що розповідаю, чому це так, та не так. Розумний будинок часто представляється споживачам тим самим набором голлівудських штампів: агломерацією роботів, які пилососять, відкривають штори вранці, готують коктейлі, включають кондиціонер і розгортають екран на всю стіну. […]

 • 26
  Чер

  Як сипати сіль на рану міста (частина 3)

  В рідній Одесі теж є куди сипати сіль, на жаль. У старому місті, так улюбленому туристами і кінематографістами, роботи для архітекторів по вуха. Пошукаємо колоду в своєму оці? Термін експлуатації багатьох будинків в історичному центрі Одеси добігає кінця. Я говорив про це в першій частині нашої розповіді (тут). На жаль, реставрація старого фонду поки відбувається […]