Кальянна № 1

Кальянна # 1 – відмінний приклад того, як один і той же об’єкт можна реалізувати по-різному в залежності від часу, трендів і запитів споживачів.

У 2003 році, коли ми співпрацювали вперше, тема кальянів в Україні тільки зароджувалася. Це була ексклюзивна поставка тютюну, витратних матеріалів та самих кальянів з Туреччини, там же закуповувалися мідні поліровані підноси (з яких робилися столи) і багато інших елементів інтер’єру.

Ми намагалися ввести людей в максимально етнічну тему, але в модному ключі: поєднували класику з красивим марокканським стилем, застосовували світильники з битого вітражного скла, строкаті крісла в яскравих кольорах в стилі арабського ринку, зістарений паркет під ногами і інші подібні елементи.

А другий раз – вже в 2018 році – це був сучасний урбаністичний стиль, відвертий лофт, бита цегла та інші дизайнерські фішки. Улюблені стамбульські мідні підноси використовували повторно: в цей раз зробили з них світильники (бра). Але в іншому практично повністю замінили меблі, стелі, вентиляцію, санвузли.

Дуже цікаво було повернутися до проекту через 15 років і дати йому нове життя. І безмежно приємно усвідомлювати, що і зараз, і тоді результат нашої роботи був не тільки радо прийнятий замовником, а й гідно оцінений відвідувачами.