Скейтпарк в Київі

Через час після того, як в улюбленій Одесі з’явився кращий скейтпарк в Україні, який спроектувала наша команда, з нами зв’язалися представники адміністрації Києва та Асоціації скейтбордистів України з пропозицією створити такий же (але більше) об’єкт в столиці.

Планується, що майбутній скейтпарк перевищить за розмірами одеський в 2.5 рази і буде містити величезну кількість фігур, з додатковим памп-треком по периметру для BMX-ів і навіть діджейським пультом між двома основними «басейнами». Щоб спортивній молоді у вихідні каталось ще веселіше.

Як архітектори знають, яким має бути сучасний скейтпарк? У скейтбордингу, як і в будь-якому виді спорту, є ряд певних дисциплін, які виконуються в певній послідовності. Тому нашим завданням було коректно розподілити всі фігури на площі.

Але хитрість в тому, що крім класичних дисциплін катання на скейті існують ще й модні тренди, які розвиваються вкрай динамічно і врахувати їх всі неможливо. Але можна постаратися сконструювати парк максимально універсально, щоб він ще довго радував любителів і професіоналів.

Ми дуже відповідально поставилися до побажань скейтерів і ролерів і запросили відомих фахівців з Вільнюса для консультацій. Наш проект пройшов перевірку у найголовнішого експерта – користувача.